Vi bruker cookies for å tilpasse innhold og annonser, tilby funksjoner på sosiale medier og analysere trafikk. I tillegg deler vi informasjon om hvordan du bruker nettstedet vårt med partnere innen sosiale medier, reklame og analyse. Hvis du fortsetter å bruke nettstedet vårt, godtar du informasjonskapslene våre.

X-Ice dekkomtaler


Vi har samlet dekkomtaler siden 1999 - vi har over 400 000 testresultater og over 5 milliarder kjørte kilometer. Finn det beste dekket for deg.


X-Ice tyre review

Grep på tørr veibane

Bremse-egenskaper på tørr veibane

Grep på våt veibane

Bremse-egenskaper på våt veibane

Grep på snø

Kjørekomfort

Lydnivå inni bilen

Dekkslitasje

Drivstofforbruk

Gjennomsnitt basert på 1 test resultat
Ø 5 000 km driven


13.04.2025 fra  Even Birkeland Monsen Note  1
(0 km driven)
  • Grep på tørr veibane
  • Bremse-egenskaper på tørr veibane
  • Grep på våt veibane
  • Bremse-egenskaper på våt veibane
  • Grep på snø
  • Kjørekomfort
  • Lydnivå inni bilen
  • Dekkslitasje
  • Drivstofforbruk
Dekkstørrelse og kjøretøymerke
235 / 35 18 H
MERCEDES-BENZ E-Klasse Cabrio E 200 CGI
Resultat: Ville du kjøpt igjen? No way
Kommentar:
Fikk bare 3 av 4 dekk som var vinterdekk, det fjerde dekket var sommerdekk. Som ikke var riktig dimmensjon. Opplevde dårligste kundebehandling ved å ta kontakt for å fortelle at det manglet ett vinterdekk. Så ett halvt år etter har dekkonline fortsatt ikke ordnet opp. Så ble ikke noe god opplevelse. Kommer ikke til å anbefale noen å bruke dekkonline.com igjen. Og dette var siste gangen jeg kjøpte dekk her. Rett og slett skuffende behandling